"Trwa na mnie oszczercza nagonka". Wiceminister prosi o wsparcie. #MuremZaAndruszkiewiczem

Polska
"Trwa na mnie oszczercza nagonka". Wiceminister prosi o wsparcie. #MuremZaAndruszkiewiczem
Polsat News

"Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo Was proszę o wsparcie" - napisał wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz na swoim facebookowym profilu. Opublikował materiał wideo zawierający fragment jego wystąpienia podczas posiedzenia Sejmu. Prosi internautów, by udostępniali film z opisem #MuremZaAndruszkiewiczem.

Andruszkiewicz krytykuje w nagraniu rządu Platformy Obywatelskiej. Zwraca uwagę m.in. na kwestię wieku emerytalnego i płacy minimalnej.

 

"Ponieważ Adam Andruszkiewicz odważnie walczy o silną Polskę nie bojąc się starych układów, które chcą go zniszczyć, dlatego udostępnij ten film" - czytamy komunikat pod koniec nagrania. 

 

 

Andruszkiewicz od dnia 28 grudnia pełni funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji - poinformował w poniedziałek resort na swojej stronie internetowej. Andruszkiewicz jest obecnie posłem niezrzeszonym. W przeszłości był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej. Ostatnio zasłynął z tego, że pobrał z publicznych środków prawie 70 tys. zł na tzw. "kilometrówki" chociaż sam zamierzał je zlikwidować.

msl/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie