Mazurek: wyjazdowy klub PiS omawiał wyniki wyborów samorządowych

Polska
Mazurek: wyjazdowy klub PiS omawiał wyniki wyborów samorządowych
PAP/Radek Pietruszka

- Tematem wyjazdowego klubu PiS m.in. wyniki wyborów samorządowych, co z nich wynika i co PiS powinno zrobić w przyszłości - poinformowała dziennikarzy rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Powiedziała, że wynik PiS był w tych wyborach "zaskakująco dobry".

Mazurek po posiedzeniu klubu przekazała dziennikarzom, że wśród tematów obrad były wyniki wyborów samorządowych, co z nich wynika, "co powinniśmy robić w przyszłości", "co ma wpływ na takie czy inne wybory Polaków".

 

- Wiemy jedno, że przed nami maraton wyborczy, bo mamy wybory i do Parlamentu Europejskiego, i do parlamentu polskiego. Czeka nas ciężka praca i powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by komunikacja między nami a Polakami była jak najlepsza. Temu było poświęcone dzisiejsze posiedzenie klubu - powiedziała rzeczniczka PiS.

 

Temat aborcji

 

Pytana, jaki jest klimat w PiS po wyborach samorządowych, odpowiedziała: "oczywiście, że klimat jest dobry". - Może apetyt był duży, ale jednak efekt wyborczy jest zaskakująco dobry dla Prawa i Sprawiedliwości, ponieważ takiego wyniku i takiej liczby radnych jaką mamy my nikt do tej pory nie osiągnął - podkreśliła.

 

Na pytanie, czy wśród tematów posiedzenia klubu była sprawa aborcji oraz to jak się do tego powinni odnosić posłowie PiS w mediach, Mazurek odpowiedziała: "o szczegółach informowała państwa nie będę". Przyznała, że w piątek odbyła się dyskusja między parlamentarzystami a szefami Zjednoczonej Prawicy.

mta/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie