Pościg policji na warszawskiej Pradze. Padły strzały

Polska
Pościg policji na warszawskiej Pradze. Padły strzały
pixabay/CC0 Creative Commons

Na warszawskiej Pradze Północ policjanci zatrzymali trzech obcokrajowców, którzy uciekali przed nieoznakowanym radiowozem. Padły strzały ostrzegawcze. Mężczyźni wysiedli z auta i próbowali uciekać pieszo. Policjanci oddali kilka strzałów ostrzegawczych. - Nie ma osób rannych - zapewniła Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak podała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, akcję prowadzili funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa Mokotów. Policjanci poruszali się nieoznakowanym radiowozem i podążali za pojazdem, którym jechało trzech obcokrajowców. Funkcjonariusze próbowali zatrzymać auto do kontroli, ale samochód się nie zatrzymał. Funkcjonariusze nie informują, gdzie dokładnie zaczął się pościg, ale wiadomo, że zakończył się na ulicy Siedleckiej na Pradze Północ.

 

Do zatrzymania doszło o godzinie 18.15. Jak podała Sitkiewicz, zarówno radiowóz, jak i samochód, którym poruszali się obcokrajowcy, są uszkodzone. 

 

KSP nie informuje na razie, dlaczego policja próbowała zatrzymać obcokrajowców do kontroli.

msl/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie