Nagrywali serial o Piłsudskim. Zostawili stertę śmieci w Kampinoskim Parku Narodowym

Polska
Nagrywali serial o Piłsudskim. Zostawili stertę śmieci w Kampinoskim Parku Narodowym
facebook.com/Jacek Baj

Podczas spaceru w Kampinoskim Parku Narodowym pan Jacek trafił na stertę worków ze śmieciami. Znalazł w nich m.in. dokumenty dot. serialu "Ziuk. Młody Piłsudski" - wspólnej produkcji TVP oraz Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego. O znalezisku mężczyzna poinformował na Facebooku, gdzie zamieścił zdjęcia worków. Telewizja Polska zapowiedziała wyciągnięcie konsekwencji wobec producenta.

- Po przeszukaniu worków naszym oczom ukazała się kalendarzówka pierwszego odcinka serialu produkcji Bądźmy Razem. TVP oraz Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny pod tytułem "Ziuk. Młody Piłsudski", który premierę miał 11 listopada na antenie TVP1 - napisał pan Jacek na Facebooku. 

 

- To jest skandal! Brak mi kulturalnych słów, którymi mógłbym opisać co sądzę o osobach za to odpowiedzialnych - dodał. 

 

 

- Czy ktoś w TVP poczuje się odpowiedzialny za tą sytuację i zadba o to, aby ten syf stamtąd zniknął oraz żeby osoby, które za to odpowiadają poniosły konsekwencje? - pytał.

Telewizja Polska w rozmowie z portalem gazeta.pl nazwała sytuację "niedopuszczalną" i zapewniła, że wyciągnie konsekwencje wobec producenta odpowiedzialnego za realizację serialu.

msl/luq/ gazeta.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie