Siekierą porąbała porsche w centrum Kijowa

Moto
Siekierą porąbała porsche w centrum Kijowa
Facebook/Шура Кочубей

Incydent w centrum Kijowa rozpoczął się od namalowania przez kobietę w różowym płaszczu wulgarnego słowa na drzwiach Porsche Boxstera. Chwilę później kobieta zaczęła siekierą uderzać w maskę auta. Poczynania kobiety nagrała i udostępniła w sieci ukraińska piosenkarka Antonina Matviyenko.

Kiedy kobieta w różowym płaszczu i srebrnych kozakach rozprawiała się we wtorek ze sportowym samochodem w centrum stolicy Ukrainy, wokół było sporo przechodniów. Wielu z nich filmowało poczynania napastniczki, ale nikt jej nie powstrzymał.


Akt wandalizmu kobieta zakończyła wbijając siekierę w przednią szybę. Później wsiadała do zaparkowanego obok samochodu, w którym czekał na nią młody mężczyzna.


Nagranie na Facebooku zamieściła ukraińska piosenkarka Antonina Matviyenko; oznaczyła je hasztagiem #świadek, sugerując, że widziała zajście.

 

 

Nie jest do końca jasne, dlaczego kobieta zniszczyła auto, ale wielu internautów komentujących nagrania w sieciach społecznościowych zwraca uwagę, że samochód był zaparkowany w niedozwolonym miejscu. Miał również wiele mówiącą tablicę rejestracyjną - NOSTRESS1.

 

WIDEO - Po kłótni z żoną ukradł samolot i rozbił go o własny dom

 

 

WIDEO - Wziął audi w leasing. Samochód zarekwirowali pogranicznicy

 

grz/dro/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie