Kobieta zaatakowana nożem w Trzebnicy. Kłótnia małżonków przed solarium

Polska
Kobieta zaatakowana nożem w Trzebnicy. Kłótnia małżonków przed solarium
Google Maps

Policjanci z Trzebnicy zatrzymali mężczyznę, który z nożem w ręku zaatakował kobietę. Sprawca zadał poszkodowanej kilka ciosów i usiłował zbiec. Został jednak zatrzymany przez policję. Ranna została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych przed solarium na terenie Trzebnicy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że sprawca, który zaatakował kobietę przed lokalem usługowym przy ul. Witosa.

 

Doszło między nimi do kłótni i szarpaniny. Nagle mężczyzna wyciągnął nóż i zadał nim kilka ciosów 36-letniej kobiecie. Według lokalnych mediów para to małżonkowie, a mężczyzna wdał się w sprzeczkę, gdy zobaczył jak kobieta wychodzi z lokalu.

 

Ratownicy medyczni udzielili poszkodowanej pomocy medycznej, a następnie przewieźli ją do szpitala. Jej stan jest stabilny - poinformował nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

 

Błyskawiczne działania funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania sprawcy niedaleko miejsca zdarzenia. To 35-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

 

 

WIDEO - Zatrzymany nożownik z Wrocławia:

 

hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie