Wulgarne wpisy na Twitterze Kukiza. "Utraciłem kontrolę nad kontem"

Polska
Wulgarne wpisy na Twitterze Kukiza. "Utraciłem kontrolę nad kontem"
Polsat News

"W związku z sytuacją, że utraciłem kontrolę nad swoim kontem na tweeterze zmuszony jestem konto zlikwidować, co uczynię jutro o 8smej rano" - napisał (pisownia oryginalna - red.) poseł Paweł Kukiz. W nocy zamieścił wulgarne wpisy, w których sugerował, że Marek Jakubiak powinien opuścić ruch Kukiz'15.

Poseł Jakub Kulesza poinformował w piątek, że odszedł z ruchu Kukiz'15 i przystąpił do partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego. Jako najważniejszy powód swojego odejścia podał niemożność współpracy z Dariuszem Pitasiem, wiceszefem ruchu Kukiz'15.

 

W reakcji na odejście Kuleszy poseł Kukiz`15 Marek Jakubiak wyraził nadzieję na Twitterze, że jeszcze o nim usłyszymy. Oczekiwanie to odniósł także do Adama Andruszkiewicza, który wcześniej opuścił ruch Kukiz`15. Poseł określił obu byłych członków Kukiz`15 jako swoich "sejmowych synków" i ocenił, że "widocznie nie nadają się na wegetację".

 

"Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza"

 

Do słów Jakubiaka odniósł się szef Kukiz`15 Paweł Kukiz, który napisał: "Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysiecy na kampanię w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niz ja na ciebie w parlamentarnych) :-)" (pisownie oryginalna - red.).

 

Kukiz życzył ironicznie Jakubiakowi powodzenia. "Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza :-)" - dodał polityk.

 

 

"Rodzisz czy zapładniasz?"

 

W kolejnym tweecie-odpowiedzi do Jakubiaka Kukiz napisał: "Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie - ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty :-)" (pisownia oryginalna - red.).

 

 

"I taki bacik po pupci.... :-) Widze to ! Wilk w ekstazie ( w ponczochach) , łajany przez Jakubiaka w kadzi a obok masturbujacy się Korwin przy odbycie Koernela :-) Kto b edzie najładniejszy - dostaje wodociągi w Radomiu" - napisał z kolei w ostatnim wpisie.

 

 

Ostatnio Kukiz nie był aktywny na Twitterze. Jego poprzedni wpis datowany jest na 17 czerwca br.

 

 

 

W sobotę po południu Kukiz zamieścił wpis, w którym zadeklarował, że w niedzielę rano usunie konto.

 

 

Jak wyjaśnił, "ma do niego dostęp zbyt wiele osób" m.in. ludzie już nie związani z Kukiz’15, a którzy współpracowali z nim i z jego ugrupowaniem jeszcze za czasów wyborów prezydenckich i parlamentarnych w 2015 r. - Nie korzystałem z tego konta, a głównie komunikowałem się przez Facebook - zaznaczył Kukiz.

 

"Sympatia niekoniecznie mocno nakierowana na naszego kandydata"

 

W czasie samorządowej kampanii wyborczej Marek Jakubiak był kandydatem Kukiz`15 na prezydenta Warszawy. Podczas konwencji ruchu doszło do niecodziennej sytuacji. Lider ugrupowania oznajmił, że Jakubiak nie ma wielkich szans na objęcie stanowiska prezydenta stolicy, a także, że jego "sympatia jest akurat niekoniecznie mocno nakierowana na naszego kandydata, mam również inne osoby, którym mocno kibicuję dla dobra Warszawy".

 

W późniejszych wypowiedziach Kukiz poparł Jakubiaka. - Najlepszym kandydatem na prezydenta Warszawy jest Marek Jakubiak - powiedział.

prz/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie