Zwłoki znalezione przy miejskich stawach w Łodzi. Śledczy sprawdzają, czy to zaginiona 28-latka

Polska

W Łodzi w okolicy Stawów Jana odnaleziono ludzkie zwłoki. Policja bada, czy może to być ciało poszukiwanej od soboty 28-letniej kobiety. Zwłoki były ukryte przy ścieżce prowadzącej nad wodę z ulicy Kosynierów Gdyńskich. Na miejsce zostali skierowani technicy, policja zebrała ślady, a ciało zostało zabrane przez karawan.

O podjętych w piątek po znalezieniu zwłok działaniach policji i prokuratury poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania. Na miejscu zdarzenia trwa zabezpieczanie śladów i dowodów.

 

"Podejmowane są działania mające na celu ustalenie tożsamości ofiary, w tym, czy może to być ciało poszukiwanej od soboty kobiety. Aktualnie przekazywanie bliższych informacji o sprawie nie jest możliwe" - przekazał Kopania.

 

Wcześniej łódzka prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące bezprawnego pozbawienia wolności 28-letniej Pauliny D., której zaginięcie zgłoszono w minioną sobotę w Łodzi.

 

W piątek kobieta wyszła z domu, by wieczorem spotkać się ze znajomymi. Ostatni raz była widziana w towarzystwie nieznanego mężczyzny - co zapisały kamery monitoringu - na jednej z łódzkich ulic.

 

hlk/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie