Spadli ze skały widokowej. Tydzień temu sfotografowano tam oświadczyny, które zachwyciły internautów

Polska
Spadli ze skały widokowej. Tydzień temu sfotografowano tam oświadczyny, które zachwyciły internautów
zdj. ilustracyjne/Xuanxu/Flickr.com/CC BY-SA 2.0

Malowniczy punkt widokowy w Parku Narodowym Yosemite w USA znów przykuł uwagę mediów po tragicznym wypadku, w którym zginęli kobieta i mężczyzna. Miejsce, z którego rozciąga się widok na panoramę skalistej doliny jest często wybierane na oświadczyny i sesje ślubne. W ubiegłym tygodniu internet obiegło zdjęcie innej pary, która zaręczyła się w tym miejscu.

Zarządzający parkiem narodowym poinformowali, że 25 października z wysokiej skały w miejscu o nazwie Taft Point spadli kobieta i mężczyzna. Nie wiadomo, jakie były okoliczności wypadku, nie ustalono też, w którym dokładnie miejscu do niego doszło.

 

Nie ma żadnych zdjęć ani filmów, na których widać parę. Przy samej przepaści są ustawione barierki, ale brzeg urwiska jest nieregularny i turyści są proszeni przez park o zachowywanie ostrożności. 

 

Nie wiadomo, czy para robiła sobie zdjęcie, ale komentujący post na fanpage'u Parku Narodowego Yosemite zauważyli, że fotografom ślubnym i pozującym w tym miejscu parom często brakuje wyobraźni. Niektóre zdjęcia są wykonywane, gdy ich bohaterowie podskakują.

 

W ubiegłym tygodniu w internecie pojawiło się ujęcie przedstawiające parę podczas oświadczyn. Fotograf wykonał je z pewnej odległości od Taft Point przypadkiem. Chciał zrobić zdjęcie przyjacielowi, ale w tle zauważył kobietę i mężczyznę. Teraz Matthew Dippel poszukuje zakochanych ze zdjęcia. Jego wpis na Facebooku, w którym prosi zakochanych o kontakt, miał już ponad 20 tys. udostępnień.

 

 

mta/hlk/ polsatnews.pl, sanfrancisco.cbslocal.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie