Rumun próbował zgwałcić Mołdawiankę we Włoszech. W jej obronie stanął Polak. Został raniony nożem

Świat
Rumun próbował zgwałcić Mołdawiankę we Włoszech. W jej obronie stanął Polak. Został raniony nożem
Pxhere

Polka i Mołdawianka wynajmowały wspólnie mieszkanie w Ankonie. Ostatnio zamieszkał z nimi narzeczony Polki, 29-letni Rumun. W niedzielę wieczorem, podczas nieobecności Polki, która wyjechała do kraju, jej partner zorganizował wspólną kolację z Mołdawianką i ze znajomym, 35-letnim Polakiem. Rumun usiłował zgwałcić kobietę, w jej obronie stanął Polak. Otrzymał kilka ciosów nożem.

Rumun w pewnym momencie imprezy miał się rozebrać i zmusić Mołdawiankę do wypicia piwa. Później usiłował zgwałcić kobietę. Polak próbował uspokoić napastnika, doszło do bójki. Rumun w pewnym momencie sięgnął po kuchenny nóż i kilkukrotnie zranił Polaka. 

 

Polak w szpitalu z trzema ranami ciętymi 

 

Poważnie ranny Polak zdołał jeszcze rozbroić napastnika, wyprowadzić z mieszkania Mołdawiankę i będąc już na ulicy wezwał policję oraz pogotowie ratunkowe.


Polak trafił do szpitala, gdzie zszyto mu trzy rany: na czole, kolanie i na plecach. Ofiara napaści seksualnej była w szoku. Odmówiła przyjęcia do szpitala, ale dzięki jej szczegółowym zeznaniom aresztowano Rumuna.

 

anconanews.it

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie