Kandydat na burmistrza Sokołowa Podlaskiego obiecuje McDonald’s w mieście. Koncern odpowiada

Polska
Kandydat na burmistrza Sokołowa Podlaskiego obiecuje McDonald’s w mieście. Koncern odpowiada
Facebook/Włodzimierz Nowotniak

"Obiecuję Wam, że jeśli to ja zostanę burmistrzem naszego miasta to będzie McDonald’s w Sokołowie Podlaskim" - napisał na Facebooku kandydat Włodzimierz Nowotniak. - Cieszymy się, że jesteśmy tak pożądanym brandem, iż stanowimy obietnice wyborcze. Ale o otwarciu nowych lokali decydujemy tylko w oparciu o przesłanki biznesowe - odpowiedział koncern w piśmie opublikowanym przez WirtualneMedia.pl.

Nowotniak, lokalny przedsiębiorca, który startuje z listy komitetu KWW Włodzimierz Nowotniak, udostępnił na swoim koncie na Facebooku plakat, w którym wykorzystał logotyp  McDonald’s.

 

 

Firma poinformowała, że nie wytoczy wobec kandydata procesu, ale przypomniała, że nie angażuje się w kampanie wyborcze.

 

- McDonald’s nie wspiera żadnego z kandydatów w kampanii wyborczej. Natomiast wierzymy w potencjał mniejszych miast i podejmujemy działania, by nasz lokal powstał również w Sokołowie Podlaskim - głosi oświadczenie koncernu.

 

Kandydat na burmistrza jeszcze nie skomentował odpowiedzi sieci.

 

Za to do dyskusję włączyła się firma KFC, tworząc plakat łudząco podobny do grafiki kandydata. Obiecuje, że jeśli ich grafika będzie najpopularniejsza w sieci, to powróci wtorkowa promocja na kurczaka.

 

 

wirtualnemedia.pl

maw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie