Nóż do papieru w paczce z kartami LEGO. 3-latek folię rozrywał zębami

Świat
Nóż do papieru w paczce z kartami LEGO. 3-latek folię rozrywał zębami
Facebook/Kirsty Thorne

"Jestem absolutnie obrzydzona" - napisała na Facebooku Kirsty Thorne z Wielkiej Brytanii. Jej 3-letni syn znalazł nóż do papieru w paczce z kolekcjonerskimi kartami LEGO kupionymi w sklepie sieci Sainsbury's. Market twierdzi, że to odosobniony przypadek. W ramach "gestu dobrej woli" podarował niezadowolonej klientce... 10 funtów.

Kirsty Thorne kupiła swoim synom album oraz kolekcjonerskie karty LEGO w Ashurst w hrabstwie Kent. 

 

"Po powrocie do domu dałam je dzieciom. Wszystkie bawiły się przy stole przeglądając karty. Najmłodszy otwierał paczki zębami" - relacjonowała kobieta dziennikarzom BBC. W pewnym momencie 3-letni chłopiec przyniósł mamie paczkę z nożem. 

 

"Wyglądało na to, że ostrze zostało w niej umieszczone przed zaklejeniem. Miało wymiary idealnie dopasowane do paczki" - tłumaczy.

 

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

 

 

10 dolarów rekompensaty

 

"Jesteśmy świadomi sprawy z paczką kart LEGO. Wydaje się, że jest to pojedynczy przypadek, który sprawdzamy razem z naszym dostawcą kart" - zapewnił rzecznik sieci Sainsbury's w przesłanym BBC oświadczeniu.

 

Market Sainsbury's, w którym kobieta kupiła kolekcjonerskie karty, podarował kobiecie 10 funtów w ramach "gestu dobrej woli".

 

BBC

mr/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie