Pięć kobiet miało wtargnąć do mieszkania 28-latki i pobić ją w obecności partnera i dzieci

Polska
Pięć kobiet miało wtargnąć do mieszkania 28-latki i pobić ją w obecności partnera i dzieci
bytom.slaska.policja.gov.pl

Do trzech lat więzienia grozi pięciu kobietom, które miały wtargnąć do jednego z mieszkań w Bytomiu i pobić 28-latkę. Kobieta trafiła do szpitala. Podczas ataku w mieszkaniu był partner pokrzywdzonej oraz dwoje dzieci. Z relacji śledczych wynika, że jedna z napastniczek miała zatarg z pobitą kobietą.

W sobotę wieczorem do mieszkania 28-latki przy ulicy Adolfa Piątka w Bytomiu przyszło pięć kobiet. Dobijały się do drzwi, a kiedy nikt nie otwierał, kopały w nie tak mocno, że je wyważyły.


W mieszkaniu przebywała 28-latka ze swoim partnerem i dwójką dzieci. Kobiety zaatakowały 28-latkę. Mężczyzna nie był w stanie powstrzymać napastniczek, które po pobiciu uciekły z mieszkania.


Na miejsce przyjechała policja i pogotowie, które zabrało poszkodowaną do szpitala.

 

Chciała ją ukarać


W niedzielę rano policjanci zatrzymali 30 i 34-latkę. Kobiety trafiły do policyjnego aresztu. Według śledczych jedna z napastniczek miała zatarg z zaatakowaną kobietą i pod wpływem alkoholu chciała sama ukarać pokrzywdzoną.


Po południu trzy pozostałe podejrzewane o atak kobiety zgłosiły się do komisariatu. Usłyszały zarzuty pobicia oraz wtargnięcia do mieszkania.
Grozi im do 3 lat więzienia.

 

polsatnews.pl

 

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie