"Stałem pod blokiem". Patryk Jaki wystąpił w teledysku półfinalisty "Must Be The Music"

Polska
"Stałem pod blokiem". Patryk Jaki wystąpił w teledysku półfinalisty "Must Be The Music"
Facebook/HCR

- Inspirowałem się Patrykiem Jakim. Uważam, że ma wartości, a inni mają tylko pieniądze - powiedział Piotr "HCR" Szot podczas konferencji w otwartym przez polityka punkcie "Jaki Cafe". Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy wystąpił w teledysku do utworu "Stałem pod blokiem" i zapowiedział koncert na warszawskiej Pradze.

- Patryk Jaki jest zwykłym człowiekiem i pomaga zwykłym ludziom - przyznał HCR, który był półfinalistą 8. edycji show "Must Be The Music" w Telewizji Polsat.

 

Raper zapewnił, że pomysł na piosenkę wziął się z codziennej obserwacji, a działania Patryka Jakiego "go zainspirowały".

 

- Jestem jaki jestem i robię swoje, każdy dzień to nowy projekt. Ja nie wstydzę się tych bloków - powiedział Szot poproszony o streszczenie słów piosenki.

 

 

Teledysk do utworu był kręcony na blokowiskach w Warszawie m.in. w dzielnicach Ursynów, Targówek i Grochów.

 

- To, że teledysk był nagrywany na blokach, to nie jest powód do wstydu. Nie wstydzimy się tych bloków, razem się tam wychowaliśmy - zaznaczył Jaki.

 

 

Jaki zapowiedział, że premiera piosenki na żywo, odbędzie "na blokach" na warszawskiej Pradze-Północ. Imprezę zaplanowano na środę. Odbędzie się o godz. 17 przy ul. Kijowskiej. Kandydat na prezydenta stolicy zapewnił, że wstęp będzie wolny.

 

polsatnews.pl

bas/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie