Chroni przed deszczem, stał się wielką atrakcją. Serwis podróżniczy zawiesił recenzowanie tunelu

Świat
Chroni przed deszczem, stał się wielką atrakcją. Serwis podróżniczy zawiesił recenzowanie tunelu
Google Street View

Serwis podróżniczy TripAdvisor wyłączył możliwość oceny tunelu znajdującego się przed supermarketem w Bude w Wielkiej Brytanii. Z niewiadomych przyczyn użytkownicy strony oceniali go w samych superlatywach, co wywindowało plastikową konstrukcję w rankingu zabytków i ciekawych miejsc na pierwszą pozycję.

Tunel znajdujący się przed supermarketem w Bude w Kornwalii powstał, żeby chronić przed opadami klientów, którzy idą w stronę parkingu. Obiekt niespodziewanie zyskał na popularności, gdy jeden z użytkowników serwisu TripAdvisor dodał go jako atrakcję, tym samym umożliwiając ocenę przez odwiedzających. W efekcie tunel stał się najciekawszym "zabytkiem i ciekawym miejscem", a recenzji przybywało. Wkrótce stał się na tyle rozpoznawalny, że sklepy w tym mieście zaczęły sprzedawać przedstawiające go pocztówki.

 

Administracja serwisu TripAdvisor uznała, że obiekt zebrał zbyt dużo prześmiewczych ocen od osób, które mogły go nawet nie widzieć. Podano to jako oficjalny powód wyłączenia opcji komentowania. 

 

"Jak żaden inny"

 

Użytkownicy, którzy zdążyli dodać swoje opinie twierdzili, że tunel jest znakomitą przestrzenią do przemyśleń. Dla jednych była to "ochrona przed deszczem najwyższej próby" i "tunel jak żaden inny". Inny komentujący wymienił go jako element światowego dziedzictwa obok Sfinksa i wiszących ogrodów Babilonu.

 

Teraz w rankingu najlepszych atrakcji w Bude przejście jest na drugim miejscu. Ustępuje tylko malowniczemu wybrzeżu i pobliskiemu kanałowi. Według użytkowników TripAdvisor tunel nadal pozostaje najciekawszym "zabytkiem i ciekawym miejscem" w okolicy.

 

 

BBC, polsatnews.pl

 

mta/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie