Kobieta spędziła noc zakleszczona w samochodzie. Mężczyzna zginął na miejscu. Znalazł ich grzybiarz

Polska
Kobieta spędziła noc zakleszczona w samochodzie. Mężczyzna zginął na miejscu. Znalazł ich grzybiarz
Facebook/OSP w Bytnicy

- Do wypadku samochodowego doszło w sobotę, najprawdopodobniej w okolicach godz. 23. Dopiero w niedzielę ok. godz. 7:40 otrzymaliśmy wezwanie. Zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Bytnica a Głębokie (woj. lubuskie) - powiedział polsatnews.pl rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. asp. szt. Justyna Kulka. Policję zawiadomił grzybiarz, który znalazł w samochodzie dwie osoby.

"Dzisiaj około godziny 7.40 zostaliśmy wezwani do wypadku drogowego pomiędzy miejscowościami Bytnica a Głębokie. Po kilku minutach zameldowaliśmy się na miejscu zdarzenia. W zmasakrowanym pojeździe uwięzione były 2 osoby: jedna osoba przytomna, jedna bez oznak życia" - napisała Ochotnicza Straż Pożarna w Bytnicy na facebookowym profilu. 

 

Z zamieszczonych informacji wynika, że osobę przytomną udało się uwolnić po ok. 40 minutach, natomiast druga z podróżujących samochodem osób poniosła śmierć na miejscu. 

 

 

 

- Około godz 7:40 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze do miejscowości Głębokie (woj. lubuskie). Grzybiarz, który poinformował nas o zdarzeniu, znalazł w samochodzie dwie osoby. Mężczyznę w wieku 27 lat - już nie żył - i kobietę w wieku 26 lat. Ranna kobieta została zabrana śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze - powiedziała asp. szt. Justyna Kulka.

 

polsatnews.pl

  

msl/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!