Ujawniono billboardy, które PiS wykorzysta w kampanii samorządowej

Polska
Ujawniono billboardy, które PiS wykorzysta w kampanii samorządowej
pis.org.pl

"Od dziś ruszamy z kolejną akcją bilbordową: dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie" - napisał na Twitterze szef sztabu wyborczego PiS, europoseł Tomasz Poręba i pokazał projekt billboardów. Partia ma je wykorzystać podczas kampanii samorządowej.

Projekt billboardów, które - według Prawa i Sprawiedliwości - mają podkreślić różnicę między partią rządzącą a opozycją, pokazał jako pierwszy portal tvp.info. „Wiarygodność. Skuteczność. Dotrzymywanie słowa. To marka, znak firmowy Od dziś ruszamy z kolejną akcją bilbordową: Dotrzymujemy słowa w rządzie. Dotrzymamy w samorządzie!" - poinformował Poręba.

 

 

Lewą stronę billboardu wypełniają hasła programowe PiS, m.in.: "Rodzina 500+", "Polska jest jedna", "Walka z mafiami VAT" i "Plan dla wsi". Po prawej - główne przesłanie kampanii samorzadowej PiS: "Dotrzymujemy słowa w rządzie. Dotrzymamy w samorządzie!".

 

Takie samo hasło towarzyszy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który w niedzielę w Łowiczu, w związku z kampanią samorządową rozpoczął swój objazd po Polsce. 

  

W niedzielę w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Podczas niej prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślał, że obóz Zjednoczonej Prawicy "idzie razem ku zwycięstwu, ku lepszej Polsce". Mówił również, że chce, aby "wspólnym wysiłkiem doprowadzić do tego, by za 15-20 lat w Polsce było tak, jak na zachód od naszych granic".

 

Z kolei premier Mateusz Morawiecki wymienił pięć propozycji PiS na wybory samorządowe, czyli obniżkę rachunków za ciepło, energię i utylizację odpadów, odbudowę połączeń autobusowych i kolejowych, upowszechnienie dostępu do szybkiego internetu oraz 300 mln zł na wsparcie budżetów obywatelskich w gminach.

 

PAP, tvp.info

 

msl/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze