Transfer "na Tinderze". Nietypowa prezentacja nowego napastnika Borussii Dortmund

Świat
Transfer "na Tinderze". Nietypowa prezentacja nowego napastnika Borussii Dortmund
Borussia Dortmund; bvb.de

Hiszpański piłkarz Paco Alcacer przeszedł z FC Barcelony do Borussii Dortmund. Niemiecki klub wypożyczył napastnika na rok za kwotę 2 mln euro. W mediach społecznościowych BVB pojawiło się nagranie, w którym Alcacer i dyrektor sportowy Borussii "umawiają się" na transfer za pomocą aplikacji randkowej przypominającej Tindera.

Film został opublikowany w oficjalnych mediach społecznościowych Borussii Dortmund. Główne role grają w nim dyrektor sportowy klubu Michael Zorc i piłkarz Paco Alcacer.

 

"It's a Transfer!"

 

Zorc, trzymając telefon w ręku, "przerzuca" kolejne profile kandydatów do gry w BVB. W końcu zatrzymuje się na profilu Alcacera i klika "serduszko". Po chwili to samo robi hiszpański napastnik, który wybiera herb niemieckiego klubu. Aplikacja zamiast standardowego "It's a Match!" ("To Dopasowanie!" - red.), oznajmia "It's a Transfer!" ("To Transfer!" - red.).

 

 

W następnej scenie obaj panowie spotykają się w siedzibie klubu i podają sobie ręce. 

 

Borussia przez rok będzie opłacać pensję zawodnika. Zarezerwowała również możliwość jego pierwokupu za 23 mln euro i 5 mln euro w bonusach - poinformowała Barcelona w wydanym oświadczeniu.

 

Paco Alcacer grał w Barcelonie od sezonu 2016/17. W ciągu dwóch lat wystąpił w 50 meczach i zdobył 15 goli.

 

polsatnews.pl

bas/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie