Magiczna prezentacja piłkarza w Hiszpanii. Pojawił się... znikąd

Kultura

W czasie okienka transferowego kluby piłkarskie nie tylko negocjują, kupują, wypożyczają i sprzedają, ale prześcigają się w sposobach prezentowania nowych zawodników. W oryginalny sposób zrobił to hiszpański klub Villarreal, któremu w oficjalnej prezentacji Santiago Cazorli jako swojego nowego gracza pomagał magik.

Cazorla wraca do gry po długim rozbracie z piłką spowodowanym ciężką kontuzją. Hiszpan, który w oficjalnym meczu zagrał po raz ostatni 19 października 2016 roku, podpisał roczny kontrakt z Villarreal z opcją przedłużenia.

 

- To dla mnie wyjątkowy dzień, ponieważ wracam do miejsca, które uważam za mój dom. Jestem dozgonnie wdzięczny Villarreal za bezwarunkowe wsparcie przez te dwa lata. Zawsze mieli dla mnie otwarte drzwi. Ten klub jest dla mnie przykładem - powiedział zawodnik, który rozegrał 241 spotkań dla Villarreal.

 

Magiczna prezentacja wywołała ogromny aplauz kibiców.

 

- Zawsze powtarzałem, że poddanie się nie wchodzi w grę. To prawda, że wciąż mam dolegliwości, które uniemożliwiają mi formę na sto procent, ale codziennie pracuję, aby temu zapobiec. Każdego dnia mam lepsze odczucia, ale jestem bardzo wymagający i wciąż chcę być lepszy. Teraz jest czas, aby dać wszystko dla tej koszulki i tego klubu - dodał zawodnik.

 

polsatnews.pl

dk/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie