Zdemolowali nadmorski bulwar, a nagranie swojego "wyczynu" wrzucili do sieci. Policja szuka wandali

Polska

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak grupa młodych ludzi demoluje nadmorski bulwar w Gdyni. Wandale wyrwali znak, tłukli klosze latarni. Swoje poczynania zarejestrowali telefonem i zamieścili w mediach społecznościowych. Oprócz filmu z bulwaru, pokazali też nagranie z szaleńczej jazdy po mieście. Teraz wideo posłuży za materiał dowodowy przy policyjnym śledztwie.

Autorzy nagrania zorientowawszy się, że w sieci rozgorzała dyskusja na temat tego, co zrobili, postanowili filmy usunąć. Za późno. Nagrania zostały skopiowane i przekazane policji.

 

Młodzi ludzie odpowiedzą za zniszczenie mienia i złamanie przepisów ruchu drogowego. Oprócz filmu z bulwaru, zamieścili nagranie z szaleńczej jazdy po mieście. Kierowca kilka razy przekroczył prędkość, jechał pod prąd, wyprzedzał mając linię ciągłą i przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Za złamanie przepisów grozi mu m.in. utrata prawa jazdy.

 

Policja analizuje otrzymane nagranie i szuka świadków zdarzenia. Ustala również personalia chuliganów. Funkcjonariusze sprawdzają, kto jest właścicielem zniszczonych lamp i na jaką kwotę opiewają szkody. 

 

polsatnews.pl, Polsat News

 

 

nro/paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie