Brutalna bójka w restauracji w Krynicy Morskiej. Uderzona kelnerka straciła przytomność

Polska

Kilku mężczyzn wszczęło awanturę w jednej z restauracji w Krynicy Morskiej. Gwałtowna kłótnia zmieniła się w bójkę. Mężczyzn próbowała uspokoić kelnerka, ale została uderzona w głowę i upadła, uderzając o chodnik. Policja ustaliła wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu, ale nikomu nie postawiono jeszcze zarzutów. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Do gwałtownej awantury w jednym z lokali w Krynicy Morskiej doszło w sobotę po godz. 16. Jeden ze świadków nagrał całe zajście telefonem komórkowym i wideo trafiło do internetu.

 

Na filmie widać agresywnych, kłócących się mężczyzn, którzy wywracali drewniane stoły. Doszło między nimi również do wymiany ciosów. Pod koniec nagrania widać, że awantura zaczyna mocno eskalować, a interweniować postanawia jedna z kelnerek. Jeden z agresorów, uciekając z lokalu, zadał jej mocny cios. Kobieta upadła, uderzając głową o chodnik. Straciła przytomność.

 

UWAGA - DRASTYCZNE NAGRANIE

 

 

Sześciu mężczyzn wylegitymowanych, na razie bez zarzutów

 

Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili policjanci przybyli na miejsce. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala. - Funkcjonariusze ustalili osoby, które prawdopodobnie brały udział w tym zdarzeniu - poinformowała sierż. sztab. Joanna Słowik z KPP w Nowym Dworze Gdańskim w rozmowie z portalem ZulawyiMierzeja24.pl.

 

Sześciu mężczyzn zostało wylegitymowanych, ale na razie nikomu nie postawiono zarzutów. Funkcjonariusze ustalają szczegółowy przebieg zajścia.

 

ZulawyiMierzeja24.pl, polsatnews.pl

 

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie