Pseudokibice pobili się w Łodzi. W starciu miało brać udział ok. 30 osób

Polska
Pseudokibice pobili się w Łodzi. W starciu miało brać udział ok. 30 osób
Google Maps

Policjanci z Łodzi zatrzymali siedem osób podejrzewanych o udział w bójce pomiędzy kibicami dwóch lokalnych drużyn piłkarskich. Według zgłoszenia otrzymanego przez funkcjonariuszy, w bijatyce przy ul. Limanowskiego miało brać udział ok. 30 osób.

Zgłoszenie o bójce policjanci otrzymali w poniedziałek ok. godz. 22. Według ustaleń funkcjonariuszy z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości w walce uczestniczyli najprawdopodobniej kibice "dwóch zwaśnionych łódzkich drużyn piłkarskich".

 

Jeden z mężczyzn był nieprzytomny

 

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, w bramie jednej z posesji zauważyli dwóch rannych mężczyzn w wieku 27 i 37 lat. Młodszy z nich był nieprzytomny i miał na dłoniach rękawice służące do uprawiania sportów walki. Obydwaj mężczyźni są mieszkańcami Łodzi, zostali zatrzymani i przewiezieni do szpitala.

 

"W tym samym czasie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w innym rejonie miasta zatrzymali grupę pięciu osób w wieku od 18 do 30 lat, która przemieszczała się samochodem marki Dodge. Mężczyźni mieli w swoim samochodzie akcesoria służące do uprawiania sportów walki, kominiarki i odzież kibicowską" - poinformowało KMP w Łodzi w wydanym komunikacie.

 

Mężczyźni nie potrafili wyjaśnić, gdzie byli w czasie bójki i zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

 

Aktualnie policja zabezpiecza ślady i nagrania z monitoringów, przesłuchuje świadków i prowadzi działania wyjaśniające.

  

polsatnews.pl

bas/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie