Koncert Eda Sheerana przy otwartym dachu na PGE Narodowym. Nie można wnosić parasoli

Kultura
Koncert Eda Sheerana przy otwartym dachu na PGE Narodowym. Nie można wnosić parasoli
Wiki Commons/Drew de F Fawkes/CC BY-SA 2.0

"11 sierpnia 2018 roku koncert Eda Sheerana zgodnie z decyzją organizatora wydarzenia, czyli agencji Charm Music, mimo opadów deszczu odbędzie się przy otwartym dachu" - czytamy w komunikacie przesłanym mediom przez PGE Narodowy. Przedstawiciele stadionu przypominają, że na koncert brytyjskiego muzyka nie można wnosić parasolek.

"PGE Narodowy jest przygotowany do przeprowadzenia wydarzeń przy otwartym dachu nawet w trakcie opadów deszczu" - informują przedstawiciele stadionu, którzy radzą fanom artysty zaopatrzyć się w peleryny przeciwdeszczowe, które będzie można też kupić w trakcie koncertu. Proszą również o "zabezpieczenie biletów przed deszczem".

 

Na stadion obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia m.in. kasków, urządzeń typu selfie-stick, materiałów pirotechnicznych i parasolek. Przedmioty te można przechować w wyznaczonym depozycie - koszt przechowania jednej rzeczy wynosi 20 złotych.

 

Bramy stadionu zostały otwarte o godz. 16, a Sheeran wystąpi około godz. 20:30. Planowo wydarzenie ma skończyć się o 22:30.

 

Ed Sheeran (Edward Christopher Sheeran) to ur. w 1991 r. brytyjski piosenkarz, gitarzysta i autor piosenek. W Warszawie zagra dwa koncerty - 11 i 12 sierpnia. Muzyk podczas swojej trasy koncertowej promuje swój ostatni album: "Divide". W Polsce płyta uzyskała status diamentowej.

 

polsatnews.pl

bas/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie