Zwłoki dwóch młodych osób znalezione w domu w Biskupicach Lubelskich. Mogły tam leżeć kilka dni

Polska

Ciała 17-letniej dziewczyny i 22-letniego mężczyzny odnaleziono w niedzielę rano w jednym z domów w Biskupicach Lubelskich (woj. lubelskie). Wśród branych pod uwagę hipotez jest m.in. zatrucie środkami odurzającymi.

Policja otrzymała wezwanie w niedzielę przed godz. 8:00 od członka rodziny jednej z ofiar, który po wejściu do domu odnalazł ciała 17-letniej dziewczyny i 22-letniego mężczyzny.


Na miejscu funkcjonariusze prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczono m.in. urządzenia elektroniczne należące do ofiar.


Według wstępnych oględzin, zwłoki mogły leżeć w domu ok. trzech dni. - Wysoka temperatura na zewnątrz spowodowała, że nastąpił pewien proces przemian tych zwłok - podkreślił Piotr Sitarski z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

 

Sekcja zwłok w środę


Śledczy nie wykluczają, że ofiary mogły się zatruć środkami odurzającymi.


Przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok, która odbędzie się w środę. - Myślę, że środa to będzie ten dzień, który pozwoli nam potwierdzić lub wykluczyć pewne okoliczności przyjęte przy śledztwie prowadzonym na razie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - wyjaśnił Sitarski.

 

Zarządzono także badania toksykologiczne.

 

Polsat News, polsatnews.pl

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie