Czołowe zderzenie opla z renault. Nie żyje 4-latka, 5 osób przebywa w szpitalach

Moto
Czołowe zderzenie opla z renault. Nie żyje 4-latka, 5 osób przebywa w szpitalach
fot. iszczecinek.pl

W poniedziałek w szpitalu w Pile zmarła 4-letnia dziewczynka poszkodowana w wypadku w pobliżu miejscowości Ostropole (Zachodniopomorskie). Kierowca opla stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym renault. W sumie rannych zostało 6 osób, które podróżowały w obu pojazdach.

Do wypadku doszło w niedzielę. Renault Scenic podróżowały 4 osoby: dwie kobiety i dwoje dzieci w wieku 4 i 12 lat. Oplem Vectrą jechało dwóch młodych mężczyzn.

 

- Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący oplem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał prawą stroną auta na pobocze, następnie powrócił na jezdnię i zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzając czołowo w renault - poinformowała st. sierż. Ewa Żaglewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

 

 

Ranni przetransportowani zostali śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitali w Koszalinie i Pile. 4-letnia dziewczynka zmarła w poniedziałek w wyniku doznanych obrażeń.

 

Pozostali uczestnicy wypadku nadal pozostają w szpitala. Ich stan jest poważny.

 

iszczecinek.pl, polsatnews.pl

paw/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie