Wyszedł przez okno z telewizorem na plecach. Resztę "fantów" ukrył w torbie podróżnej

Polska

22-letni mieszkaniec Góry (Dolnośląskie) wszedł przez okno do mieszkania pod nieobecność właściciela. Skradzione rzeczy zapakował do torby podróżnej, a telewizor, z uwagi na jego rozmiary, postanowił nieść na plecach. Nietypowy "spacer" zarejestrowała kamera pobliskiego monitoringu. Mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali w czwartek sprawcę kradzieży sprzętu RTV z mieszkania na terenie Góry. Do zdarzenia doszło dwa dni wcześniej, kiedy pokrzywdzony zgłosił w komendzie kradzież telewizora, kina domowego, laptopa, dekodera, krótkofalówki oraz gry komputerowej. Łącznie straty oszacowano na prawie 3 tysiące złotych.


Funkcjonariusze szybko ustalili, że do mieszkania pod nieobecność właściciela wszedł przez okno 22-letni mężczyzna. Skradziony sprzęt RTV zapakował do torby podróżnej, która również była kradziona. Telewizor postanowił nieść na plecach.


Mężczyzna okazał się również sprawcą kradzieży dwóch rowerów o wartości 1500 zł. 22-latek usłyszał już zarzuty, a za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.


polsatnews.pl

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie