Napad na bank w Wolanowie. Prawdopodobnie zabrali worek, a w nim dużą ilość gotówki

Polska
Napad na bank w Wolanowie. Prawdopodobnie zabrali worek, a w nim dużą ilość gotówki
google maps

Policja poszukuje autorów zuchwałego napadu na bank w Wolanowie koło Radomia. - Czterej zamaskowani sprawcy weszli w poniedziałek około godziny 12 do banku. Trwają czynności operacyjne - powiedziała polsatnews.pl asp. sztab. Kamila Adamska z radomskiej komendy. Według świadków, zamaskowani bandyci uciekli z workiem, w którym prawdopodobnie znajdowała się duża ilość gotówki.

Ze względu na prowadzone czynności operacyjne policja nie udziela szczegółowych informacji dotyczących napadu na placówkę w Wolanowie przy ul. Polnej 7. Jest to oddział Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu.

 

Policja zabezpieczyła nagrania

 

- Zabezpieczyliśmy monitoring, przesłuchujemy świadków, cały czas są prowadzone czynności operacyjne - powiedziała asp. sztab. Kamila Adamska.

 

Nie wiadomo czy i jaka ilość gotówki padła łupem bandytów. Policja nie podaje na razie takich informacji.

 

Świadkowie powiedzieli jednak dziennikarzom, że widzieli, jak sprawcy uciekali z "pękatym worem", w którym najprawdopodobniej były zrabowane z banku pieniądze.

 

Odjechali wiśniowym audi

 

- Przyjechali wiśniowym audi i zostawili ten samochód na ulicy Kolejowej. To ulica równoległa do Polnej i do banku trzeba przejść nieduży kawałek drogą gruntową - powiedział portalowi echodnia.pl jeden ze świadków.

 

Według jego relacji, po chwili zamaskowani i ubrani na czarno bandyci wybiegli z banku. Jeden z nich przyciskał worek rękoma do piersi.

 

"Sprawcy wsiedli do samochodu i odjechali w stronę wylotową z Wolanowa" - powiedział mężczyzna.

 

Poniżej: ulica Polna w Wolanowie, przy której mieści się oddział Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Radomiu oddział w Wolanowie.

 

 

polsatnews.pl, echodnia.pl

paw/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie