"Witaj w piekle, mamo". Dzieci "podsumowały" w nekrologu życie swojej zmarłej matki

Świat
"Witaj w piekle, mamo". Dzieci "podsumowały" w nekrologu życie swojej zmarłej matki
Pixabay.com/aitoff/CC0 Creative Commons

Amerykański dziennik "Redwood Falls Gazette" opublikował nietypowy nekrolog. "Bez niej świat będzie znacznie lepszy" – między innymi takimi słowami dzieci pożegnały swoją zmarłą matkę.

Nietypowy nekrolog to wspomnienie 80-letniej Kathleen Dehmlow. Została w nim skrupulatnie opisana historia życia kobiety. Urodziła się 19 marca 1938 r. w Wabasso, poślubiła Dennisa Dehmlowa i miała z nim dwoje dzieci Ginę i Jay'a.

 

"Gina i Jay nie będą tęsknić"

 

Z kolejnych zdań dowiadujemy się, że kobieta zostawiła męża i ich wspólne dzieci, dla jego brata. "W 1962 r. zaszła w ciążę z bratem swojego męża Lylem Dehmlowem i przeprowadziła się do Kalifornii. Porzuciła swoje dzieci Ginę i Jay'a, które od tej pory wychowywali jej rodzice w Clements." - czytamy w nekrologu. 

 

Dzieci nie wybaczyły matce porzucenia i postanowiły dać upust emocjom po śmierci kobiety. "Gina i Jay nie będą tęsknić i wiedzą, że świat będzie lepszy bez niej" - możemy przeczytać w podsumowaniu nekrologu.

 

 

Zdjęcie fragmentu z gazety pojawiło się także na Twitterze członków rodziny. Dodatkowo opatrzono je podpisem: "Witaj w piekle, mamo!".

 

Radio ZET

 

ach/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie