Tatuażysta się pomylił, więc matka zmieniła imię swojego dziecka

Świat
Tatuażysta się pomylił, więc matka zmieniła imię swojego dziecka
Zdj. ilustracyjne/Max Pixel/CC0 Public Domain

Pewna Szwedka postanowiła wytatuować sobie imiona dwójki swoich dzieci. Niestety, tatuażysta, popełnił błąd w imieniu jej syna. Ponieważ usunięcie tatuażu byłoby dość kłopotliwe i bolesne, rodzice uznali, że prościej będzie zmienić urzędowo imię chłopca, aby było zgodne z napisem.

30-letnia Johanna Giselhäll Sandström chciała uczcić swoje dzieci specjalnym tatuażem. Kobieta udała się do studia tatuażu aby na przedramieniu wytatuowano imiona dwojga jej dzieci. Miało to być "Nova" i "Kevin".

 

- Artysta narysował projekt i nie pytał o pisownię, więc nie zastanawiałam się nad tym - powiedziała lokalnym mediom kobieta.

 

Zadanie wydawało się banalnie proste.

 

- Dopiero gdy siedziałam w samochodzie w drodze do domu, kuzynka postanowiła zrobić mi zdjęcie. Wtedy zorientowałyśmy się, że coś jest nie tak. Było napisane "Kelvin" zamiast "Kevin". Myślałam, że zemdleję - relacjonowała kobieta.

 

 

Gdy wróciła do tatuażysty z "reklamacją" ten rozbawiony sytuacją zaproponował jej zwrot pieniędzy. Zapewnił również, że tatuaż można poprawić za pomocą lasera, jednak cały proces może trwać nawet rok.

 

Zdesperowana kobieta razem z mężem wymyśliła więc inny sposób. Para postanowiła oficjalnie zmienić imię swojego syna, aby pasowało do tatuażu.

 

Oboje przekonują, że nowe imię podoba im się bardziej niż poprzednie i jest od niego oryginalniejsze.

 

Co ciekawe, zdarzenie nie zniechęciło kobiety do kolejnych tatuaży. Johanna planuje bowiem kolejną wizytę w salonie. Tym razem zamierza wytatuować sobie imię swojej nowo narodzonej córki - Frei.

 

news.com, The Local

dk/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie