Joanna Schmidt złożyła na Twitterze życzenia urodzinowe prezydentowi. I szybko je usunęła

Polska
Joanna Schmidt złożyła na Twitterze życzenia urodzinowe prezydentowi. I szybko je usunęła
Polsat News

"Szanowny Panie Prezydencie, zamiast 100 lat, życzę Panu tylko tych dwóch, które pozostały do końca kadencji" - napisała na Twitterze była posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt. Wpis usunęła i napisała kolejne życzenia. Prezydent Andrzej Duda obchodził w środę 46. urodziny.

Internauci zrobili zrzuty ekranu i pokazali usunięty tweet.

 

 

Była posłanka Nowoczesnej postanowiła naprawić swój błąd i po chwili opublikowała życzenia w poprawionej wersji. "Teraz bardziej zrozumiale: Szanowny Panie Prezydencie, 100 lat w zdrowiu, ale już tylko dwóch jako głowy państwa. Z pozdrowieniami" - napisała Schmidt.

 

"Wszystkim, którzy życzliwie mnie wspomnieli, dziękuję"

 

"Wszystkim, którzy życzliwie mnie wspomnieli w moje 46 urodziny, serdecznie dziękuję za pamięć, życzenia i miłe słowo. Serdecznie pozdrawiam!" - napisał na Twitterze prezydent.

 

 

Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 w Krakowie. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W lutym 1997 r. obronił magisterium i podjął pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Postępowania Administracyjnego, a w 2001 r. w Katedrze Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W styczniu 2005 r. uzyskał stopień doktora nauk prawnych na podstawie rozprawy "Interes prawny w polskim prawie administracyjnym".

 

6 sierpnia 2015 roku objął urząd prezydenta.

 

polsatnews.pl, PAP

mr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie