Zdjęcie Pary Prezydenckiej podbija sieć. "Wzór dla polskich małżeństw"

Polska
Zdjęcie Pary Prezydenckiej podbija sieć. "Wzór dla polskich małżeństw"
PAP/Radek Pietruszka

Były fotograf prezydenta Andrzeja Dudy udostępnił na Twitterze niepublikowane wcześniej zdjęcie pary prezydenckiej. Na fotografii, wykonanej po obchodach święta 3 Maja w 2017 roku, uwieczniono spontaniczne zachowanie prezydenta i jego małżonki.

Na fotografii opublikowanej przez Andrzeja Hrechorowicza widzimy prezydenta Andrzej Dudę, który niczym prawdziwy dżentelmen, wnosi swoją żonę na rękach do Pałacu Prezydenckiego.

 

Jak widać na fotografii, Pierwsza Dama wydaje się być zaskoczona i rozbawiona gestem swojego męża. 

 

 

Autor zdjęcia wyjaśnił, że była to "absolutnie spontaniczna sytuacja". "Po obchodach Święta 3 Maja (2017 roku - red.) i powrocie do Pałacu, Para Prezydencka była w doskonałym humorze" - opisał kulisy powstania zdjęcia fotograf.

 

Zdjęcie zachwyciło internautów. Pod fotografią pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy. "Tak się powinno traktować kobiety" - napisał jeden internautów, "wzór dla polskich małżeństw" - dodał inny.

 

 

 

 

Uwadze komentujących nie umknęły również miny prezydenta i jego żony.

 

 

Są jednak i tacy, którzy uważają, że zdjęcie nie powinno trafić do szerokiego grona odbiorców.

 

 

Kilka dni temu równie niezwykłą fotografią pochwalił się sam Andrzej Duda.  Prezydent opublikował na Twitterze swoje nieznane wcześniej zdjęcie z byłą pierwszą damą - Marią Kaczyńską. Widać na nim, jak Andrzej Duda, który wtedy jeszcze nie był głową państwa, klęczy przed żoną ówczesnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 

 

polsatnews.pl 

dk/nro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie