"Chcę, żeby zobaczył, co stracił". Żona Piotra Żyły zdecydowała się na sesję dla "Playboya"

Polska
"Chcę, żeby zobaczył, co stracił". Żona Piotra Żyły zdecydowała się na sesję dla "Playboya"
Playboy

Justyna Żyła, która oskarżyła męża o zdradę i rozpad ich małżeństwa, postanowiła pokazać słynnemu skoczkowi narciarskiemu, "co stracił". Dlatego - jak tłumaczy - zdecydowała się na rozbieraną sesję dla "Playboya". Jej zdjęcia ukażą się w najbliższym wydaniu miesięcznika. Internauci natychmiast przypomnieli jej wpis z prośbą o "uszanowanie prywatności", który w lutym pani Justyna umieściła w sieci.

Według "Super Expressu", sesja dla "Playboya", to dla Justyny Żyły rodzaj terapii po tym, gdy w lutym rozpadło się jej małżeństwo ze skoczkiem narciarskim.

 

"Szuka siebie na nowo"

 

- Po całym incydencie postanowiła, że najlepszym sposobem na odbudowanie swojej samooceny będzie rozebranie się do magazynu - napisał "SE".

 

 

"Justyna Żyła. Szuka siebie na nowo. I robi to odważnie, czego dowodem nasza sesja" - można przeczytać w internetowej zapowiedzi magazynu "Playboy", na którego okładce będzie 31-letnia żona sportowca.

 

W wywiadzie dla magazynu, którego fragment cytuje "SE", Justyna Żyła tłumaczy m.in. dlaczego zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową. -  Chcę, żeby zobaczył, co stracił - stwierdziła.

 

"Nowa definicja prywatności"

 

Internauci natomiast przypomnieli wpis na instagramowym profilu kobiety umieszczony w lutym, kiedy wokół pary zrobił się medialny szum. Justyna Żyła prosiła wówczas o "uszanowanie prywatności".

 

"Mówiła, żeby szanować jej prywatność. Po czym sama wszystko opowiada mediom i jeszcze mówi, żeby Piotrek zobaczył, co stracił..."; "Uszanujcie naszą prywatność - rzekła Justyna Żyła, po czym zapozowała nago w Playboyu"; "Justyna Żyła jako nowa definicja uszanowania prywatności"  - komentują użytkownicy Twittera. 

 

Piotr Żyła i jego żona Justyna pobrali się w 2006 r. Mają 11-letniego syna i 5-letnią córkę. W lutym tego roku Justyna Żyła publicznie zarzuciła mężowi zdradę. Para zaczęła w mediach społecznościowych wzajemnie oskarżać się o rozpad związku.

 

Super Express, Playboy, polsatnews.pl

paw/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze