Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Trasa całkowicie zablokowana

Polska
Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Trasa całkowicie zablokowana
Polsat News

Po wypadku śmiertelnym w miejscowości Dyszobaba, w którym jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne, droga krajowa 61 między Różanem a Sieluniem jest całkowicie zablokowana - poinformowała w czwartek mł. asp. Monika Winnik z KPP w Makowie Mazowieckim. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na dk 61 w miejscowości Dyszobaba (km 93+930) kierujący skodą superb 54-letni mieszkaniec Nidzicy, jadąc w kierunku Ostrołęki, "zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką, a następnie odbił się od niej, wjechał na prawy pas, a następnie z powrotem wjechał na lewy pas i uderzył w drugą ciężarówkę".

 

- W wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniosła 75-letnia pasażerka skody, 82-letni pasażer skody oraz 54-letni kierujący skodą trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi - poinformowała Winnik.

 

Policja podała, że dk 61 na odcinku między Różanem a Sieluniem jest całkowicie nieprzejezdna, wyznaczone są objazdy. - Od Ostrołęki można przejechać przez Krasnosielc, a do Ostrołęki w Różanie wyznaczone są objazdy przez Ostrów - powiedziała Winnik.

 

PAP

bas/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie