Prezes PiS wyszedł ze szpitala. Sellin: nie będzie operacji

Polska

Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala i wrócił do domu na warszawskim Żoliborzu – informuje "fakt24.pl". Reporterzy tabloidu zauważyli prezesa Prawa i Sprawiedliwości przed jego willą w sobotę po południu. Kaczyński trafił do szpitala przed weekendem. Jarosław Sellin (PiS) mówił w Polsat News, że lider partii "w najbliższych dniach, tygodniach będzie aktywny w życiu publicznym".

"Fakt24.pl" spekuluje, że Kaczyński mógł wyjść ze szpitala jedynie na przepustkę, ponieważ w weekendy nie wykonuje się planowych operacji ani nie prowadzi wypisów. Dziennikarze tabloidu sugerują, że Kaczyński wkrótce może wrócić do szpitala.

 

Sellin: prezes miał badania

 

O stan zdrowia prezesa PiS wiceministra kultury Jarosława Sellina pytała w niedzielę Beata Lubecka. Polityk PiS powiedział, że Kaczyński udał się do szpitala na badania. – Jeżeli trzeba będzie jakąś ingerencję lekarską poczynić, to będzie poczyniona. Tak jak w każdym przypadku, kiedy się odkrywa, że zwykła sprawność fizyczna wymaga interwencji lekarskiej - powiedział wiceminister kultury.

 

Sellin dodał, że "ostatnio nie miał okazji widzieć się z prezesem". - Myślę, że w najbliższych dniach, tygodniach będzie aktywny w życiu publicznym - powiedział wiceminister kultury w "Śniadaniu w Polsat News".

  

- Czyli nie będzie operacji? – zapytała Lubecka.

 

- Nie będzie – odpowiedział Sellin.    

 

fakt24.pl, polsatnews.pl

luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze