"Fakt": prezes PiS w szpitalu

Polska
"Fakt": prezes PiS w szpitalu
Polsat News

Stan prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego jest na tyle poważny, że trafił do szpitala - informuje w piątek na swoim portalu dziennik "Fakt". Jak podaje, prezes PiS ma coraz większe problemy z chodzeniem. Rzeczniczka PiS poinformowała, że prezes Kaczyński musiał odwołać swój przyjazd na zaplanowane na sobotę spotkanie z mieszkańcami Garwolina.

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie osobiście przywiózł w środę kule prezesowi PiS. Jarosław Kaczyński ma chore kolano, co utrudnia mu poruszanie się.

 

Dłuższa wizyta

 

Okazuje się, że problemy z kolanem są na tyle poważne, że prezes PiS musiał w piątek udać się do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Jarosław Kaczyński zabrał ze sobą dużą walizkę, co widać na zdjęciach zamieszczonych w "Fakcie".

 

Jak spekuluje "Fakt" - prezes PiS najprawdopodobniej przejdzie operację kolana. Po niej przez co najmniej 2 tygodnie będzie dochodził do zdrowia.

 

Jarosław Kaczyński cierpi na zwyrodnienie kolana. Jesienią 2017 r. roku jeździł z tego powodu na zabiegi do szpitala. 

 

Odwołał przyjazd na spotkanie z mieszkańcami Garwolina

 

Wieczorem na Twitterze wicemarszałek Sejmu i rzecznik prasowy PiS Beata Mazurek poinformowała, że Jarosław Kaczyński nie pojawi się na sobotnim spotkaniu z mieszkańcami Garwolina. Zastąpi do premier Mateusz Morawiecki.

 

"Prezes Jarosław Kaczyński przechodzi badania, które uniemożliwiają mu  przyjazd na zapowiedziane spotkanie" - wyjaśniła.

 

 

fakt24.pl

mr/luq/prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie