Złoty medal Poznań Media Expo dla Zestawu Internetu Domowego 300 Cyfrowego Polsatu

Polska

To pierwszy na polskim rynku domowy zestaw łączności z internetem wykorzystujący technologię LTE Advanced, która umożliwia transfer do 300 Mb/s. Jest tak skonstruowany, że eliminuje tłumienia przez ściany a siła sygnału większa niż dotąd. Chwalony przez użytkowników, został doceniony przez ekspertów. Zestaw Internetu Domowego 300 grupy Cyfrowy Polsat otrzymał złoty medal Poznań Media Expo.

Zestaw jest najnowszą generacją oferowaną przez Cyfrowy Polsat, zapewnia dostęp do szybkiego internetu LTE także w lokalizacjach, w których nie sprawdzają się inne rozwiązania.

 

Prędkość do 300 Mb/s

 

- Zestaw został tak skonstruowany tak, że można wykorzystać dotychczasowe łącza anteny naziemnej, lub satelitarnej, więc nie trzeba wiercić i ciągnąć kabli - mówił Dariusz Działkowski, członek zarządu ds. technicznych Cyfrowego Polsatu, który odebrał nagrodę.

 

Działkowski opisując urządzenie zwrócił uwagę, że składa się ono z dwóch części: zewnętrznej, która zapewnia duży zasięg i eliminuje tłumienie sygnału przez grube, betonowe ściany i wewnętrznej - routera WiFi IDU-300.

 

Zestaw Internetu Domowego 300 obsługuje technologię LTE-Advanced i pozwala na pobieranie danych z szybkością nawet do 300 Mb/s. Jest to pierwszy na polskim rynku sprzęt który obsługuje prędkość do 300 Mb/s oraz pozwala nawet trzykrotnie zwiększyć obszar zasięgu oraz siłę sygnału poprzez eliminację tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku.

 

Poznań Media Expo, czyli forum technologii cyfrowych w ramach targów Securex, odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej.

 

polsatnews.pl, Polsat News

bas/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie