30-latek uciekł z konwoju w drodze do szpitala. Policyjna obława w Gorzowie Wlkp.

Polska
30-latek uciekł z konwoju w drodze do szpitala. Policyjna obława w Gorzowie Wlkp.
Policja Lubuska

Mężczyzna był transportowany z aresztu śledczego do Zespołu Szpitalnego przy ul. Walczaka na badania psychiatryczne. Tuż po godzinie 12:00 przed budynkiem placówki oddalił się w kierunku ogródków działkowych. Policja nie informuje, w jaki sposób udało mu się uciec. 30-latka, który jest podejrzewany o zabójstwo, szuka ponad 100 funkcjonariuszy. Na drogach wyjazdowych z miasta ustawiono blokady.

W akcji poszukiwawczej biorą udział m.in. funkcjonariusze z psami tropiącymi, zdecydowano się też na wykorzystanie policyjnego śmigłowca.

 

Policja przekazała informację o poszukiwanym do wszystkich jednostek. Opublikowała też wizerunek mężczyzny i apeluje o pomoc w jego ujęciu.

 

Poszukiwany o zabójstwo kobiety

 

Podejrzany nazywa się Adam Daniel Dromowicz. Jest szczupłej budowy ciała i mierzy około 200 cm. Na lewym przedramieniu ma tatuaż z wizerunkiem smoka.

 

Mężczyzna ubrany był w spodnie dresowe koloru jasnoniebieskiego z białym napisem na nogawce, ciemną bluzę z kapturem, ciemne buty sportowe, ciemną koszulkę z krótkim rękawem. 

 

Poszukiwany Adam Dromowicz

 

Wszystkie osoby, które mogły widzieć zbiega proszone są o kontakt z policją pod nr telefonu 997. Mężczyzna może być niebezpieczny. Jest podejrzanym w sprawie o zabójstwo 78-letniej mieszkanki Sulęcina.

 

 

polsatnews.pl, Gazeta Lubuska

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie