Czarna seria w Olsztynie. W ciągu ostatniej doby znaleziono zwłoki pięciu osób

Polska
Czarna seria w Olsztynie. W ciągu ostatniej doby znaleziono zwłoki pięciu osób
Polsat News

Zwłoki pięciu osób znaleziono w Olsztynie ostatniej doby, policja nie łączy tych zdarzeń. Trwa wyjaśnianie okoliczności pod nadzorem prokuratury - podała Izabela Kołpakowska z komendy miejskiej policji w Olsztynie.

Na ulicy Kościuszki w centrum miasta z 4 piętra w sobotę wieczorem wypadł 25 -letni mężczyzna, obywatel Szwecji. Zmarł na miejscu. 5 mężczyzn, którzy przebywali z nim wcześniej w mieszkaniu, zatrzymano do wyjaśnienia sprawy - podała policja.

 

Policja wyjaśnia także okoliczności wypadnięcia z okna szpitala przy ulicy Żołnierskiej 88-letniej kobiety. Kobieta wypadła z 4 piętra. Zmarła na miejscu. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

 

Przy ulicy Żeromskiego w dzielnicy Zatorze znaleziono 26-letniego mężczyznę, podjęta reanimacja nie przyniosła rezultatu.

 

Zwłoki w stanie rozkładu znaleziono w lesie miejskim w rzece Łyna oraz przy al. Piłsudskiego przy hali sportowej Urania.

 

Ciało odnalezione w rzece jest w stanie daleko posuniętego rozkładu, dlatego nie znana jest ani tożsamość ani płeć. Natomiast zwłoki przy hali Urania to ciało mężczyzny.

 

Policja nie łączy zdarzeń i ocenia, że są to oddzielne zdarzenia. - Okoliczności wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury - podała Kołpakowska.

 

PAP

nro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze