Posłanka Nowoczesnej i lider Ruchu Narodowego z dziećmi. "Ocieplają" wizerunek Sejmu

Polska
Posłanka Nowoczesnej i lider Ruchu Narodowego z dziećmi. "Ocieplają" wizerunek Sejmu
Kornelia Wróblewska/Twitter.com

Posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska znów przyszła do Sejmu z córeczką. Tym razem do fotografii ustawiła się wspólnie z Robertem Winnickim. Prezes Ruchu Narodowego, który także trzyma na rękach dziecko powiedział, że w jego przypadku to "tryb awaryjny".

"W moim przypadku dziecko na ręku w trybie awaryjnym ale jeśli trend się rozszerzy to chyba niedługo w hotelu poselskim trzeba będzie zorganizować przedszkole ;)" - napisał lider Ruchu Narodowego.

 

 

 

"to chyba na marszałka Kuchcińskiego nie działa za bardzo" - zauważyła w komentarzu internautka, odnosząc się do uwagi Wróblewskiej o pozytywnym nastroju w Sejmie. 

 

Posłanka Nowoczesnej już wcześniej przychodziła do pracy z córką. W styczniu zamieściła zdjęcie pokazujące, jak karmi dziecko piersią, siedząc w ławach sejmowych.

 

W grudniu Kornelia Wróblewska nie wzięła udziału w głosowaniu nad projektem "Ratujmy kobiety" liberalizującym prawo aborcyjne. Mówiła, że jest zwolenniczką konsensusu aborcyjnego z 1993 r.

 

W moim poczuciu nigdy nie uznam, że 3-miesięczny płód nie jest dzieckiem, bo ja przed chwilą urodziłam dziecko - powiedziała posłanka w rozmowie z Polsat News 11 stycznia. - Nikt mi nie powie, że to tylko zlepek komórek - dodała

 

polsatnews.pl

mta/dro/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze