Prawicowy działacz wzywa homoseksualistów do wpłat na Radio Maryja za "tolerowanie homoseksualizmu"

Polska
Prawicowy działacz wzywa homoseksualistów do wpłat na Radio Maryja za "tolerowanie homoseksualizmu"
archiwum prywatne/ Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

"Zobowiązuję pana do wpłaty odszkodowania dla Polaków i katolików za tolerowanie pana choroby w kwocie 500 zł rocznie na Radio Maryja" - maile o takiej treści wysłał do osób homoseksualnych Jakub Rosiński, działacz środowisk prawicowych z Częstochowy. - Akcja miała za zadanie pokazać homoseksualistom, że muszą podjąć krok w stronę swojego leczenia - przekazał polsatnews.pl Rosiński.

Maile noszą tytuł "Faktura za odszkodowanie dla wszystkich Polaków za tolerowanie oglądania dewiantów". Wiadomości opublikował na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, informując że zawiadomi prokuraturę o "próbie wyłudzenia pieniędzy oraz nękania osób z powodu ich przekonań i preferencji".

 

 

Rosiński przekazał nam, że wiadomości wysłał trzem osobom. - Dostałem informacje od znajomych o dewiantach w Częstochowie. Wyszukałem ich dane kontaktowe za pomocą internetu i wysłałem akcję - wytłumaczył.

 

Prowadzi "kampanię antygenderową i antdewiancką"

 

- To, że prowadzę kampanię antygenderową i antdewiancką na terenie miasta nie jest żadną tajemnicą, ale od nikogo nie wyłudzam pieniędzy, taka sytuacja nie miała miejsca. Jako katolik i prawicowy działacz społeczny chcę, żeby byli oni leczeni ze swojej choroby i domagam się do Światowej Organizacji Zdrowia wiarygodnej analizy tego zaburzenia i przywrócenia homoseksualizmu na listę zaburzeń zachowań seksualnych, które nie są normalne i są sprzeczne z prawem naturalnym - przekazał.

 

Zaznaczył, że jego wiadomości nie miały formy faktury i że obecnie prowadzi dialog z Ośrodkiem o niepodejmowanie żadnych działań prawnych.


Rosiński opisał siebie jako działacza środowisk prawicowych, na co dzień działającego w liturgicznych organizacjach katolickich. Podał, że w przeszłości działał również w Młodzieży Wszechpolskiej.

 

polsatnews.pl

ml/prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie