"Skąd wiesz o czym będziemy mówić? Jasnowidz?". Rzeczniczka PiS do posła Tarczyńskiego

Polska
"Skąd wiesz o czym będziemy mówić? Jasnowidz?". Rzeczniczka PiS do posła Tarczyńskiego
Polsat News

- Konwencja (Zjednoczonej Prawicy - red.) 14 kwietnia będzie w pewnym sensie konwencją przełomową. (...) Chcemy przekazać informację na temat naszej pracy i naszych planów - powiedział w wywiadzie dla portalu wpolityce.pl poseł PiS Dominik Tarczyński. Na te słowa zareagowała rzeczniczka partii Beata Mazurek. "A skąd wiesz o czym będziemy mówić? Jasnowidz?" - zapytała na Twitterze.

- Chcemy przedstawić Polakom jakie mamy plany na przyszłość. Podczas naszych spotkań z obywatelami nie będziemy wyłącznie mówić o wyborach samorządowych, ale także chcemy rozmawiać o przyszłych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konwencja 14 kwietnia będzie w pewnym sensie konwencją przełomową - powiedział Tarczyński w wywiadzie dla wpolityce.pl.

 

Link do wywiadu został zamieszczony na Twitterze. W poniedziałek skomentowała go rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

 

"A skąd wiesz o czym będziemy mówić? Jasnowidz?" - napisała w odpowiedzi na zapowiedzi posła ws. tematów konwencji. 

 

 

Na uwagę jednego z internautów, że takie sprawy należałoby wyjaśniać raczej w bezpośredniej rozmowie niż w publicznym wpisie na Twitterze, wicemarszałek Sejmu odpowiedziała: "Stwierdza pan fakt o którym nie ma pojęcia, bo przecież nie wie pan o czym z kim rozmawiam".

 

 

"Przechodzicie kryzys"

 

"Wy już w ogóle w tym Pisie nie komunikujecie się ze sobą" - dziwi się jedna z użytkowniczek Twittera.

 

Inna z internautek napisała, że partia Jarosława Kaczyńskiego "przechodzi kryzys". "Spadki notowań, chaos, brak komunikacji z Prezydentem skutkujący jego wetem. A teraz jeszcze widzimy brak porozumienia wewnątrz partii. Jako PiS-wski beton zwyczajnie jestem zaniepokojona. I nie tylko ja" - napisała.

 

polsatnews.pl

zdr/paw/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze