Kobieta spotkała na klatce schodowej chłopca bez opieki. Policja szuka jego rodziców

Polska
Kobieta spotkała na klatce schodowej chłopca bez opieki. Policja szuka jego rodziców
Śląska Policja

Z dzieckiem jest utrudniony kontakt, więc funkcjonariusze mają problem z ustaleniem jego personaliów i odnalezieniem opiekunów dziecka. Na posterunek policji chłopca przyprowadziła mieszkanka bloku przy ul. Łącznej 5 w Katowicach, która spotkała dziecko na klatce schodowej w sobotę wieczorem.

Chłopiec w chwili odnalezienia ubrany był w czapkę w czarno-szare paski, niebieską kurtkę puchową, granatowe spodnie dresowe z wizerunkiem Myszki Mickey, brązowo-czarne zimowe buty zapinane na rzepy.

 

Według policjantów, dziecko wygląda na około 3 lata. W chwili odnalezienia chłopiec był bardzo pobudzony, niestety nie udało się z nim nawiązać kontaktu, który umożliwiłby ustalenie jego danych, czy też ustalenie danych opiekunów, bądź jego miejsca zamieszkania. Po konsultacji medycznej, dziecko zostało umieszczone w placówce opiekuńczej.

 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje dotyczące danych odnalezionego chłopca lub mogące pomóc w ustaleniu jego opiekunów bądź adresu zamieszkania, proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 32 200 3700 – Komisariat Policji V w Katowicach lub 32 200 25 55 – Komenda Miejska Policji w Katowicach.

 

polsatnews.pl

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie