Wypadek w Lesznie. Tir w ogrodzie

Polska
Wypadek w Lesznie. Tir w ogrodzie
policja.waw.pl

W środę nad ranem dyżurny Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Lesznie na drodze wojewódzkiej nr 579 z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą. Na czas wyciągania pojazdu, ruch został całkowicie zablokowany.

W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.


Dzisiaj około 4:30 nad ranem dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Leszno na drodze wojewódzkiej nr 579. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci z wydziału ruchu drogowego oraz policjanci z lesznowskiego posterunku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą jadąc ulicą Błońską w kierunku Nowego Dworu w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup energetyczny, a następnie wjechał w ogrodzenie posesji.

 

Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało, że kierowca był trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym 42-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 złotych, policjanci nałożyli na kierowcę 6 punktów karnych. Na czas wyciągania pojazdu na drogę ruch został całkowicie zablokowany. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy.

 

polsatnews.pl

hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze