"Wyjdź za mnie". Nowy program Polsatu udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość

Kultura

Premiera nowego reality show Telewizji Polsat już w czwartek 22 marca o godz. 22:15. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Gośćmi "Nowego dnia" w Polsat News byli psychologowie Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski, którzy będą wspierać i pomagać uczestnikom programu.

Uczestnicy show przeżyją nie tylko fantastyczną przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu.

 

Luksusowa rezydencja nad brzegiem morza

 

Dwanaście osób wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno - marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni wprowadzi się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Każde z nich wchodzi do domu z nadzieją, że spotka kogoś wyjątkowego, założy z nim rodzinę i spędzi resztę życia. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek będą mieć okazję lepiej się poznać i być może w sobie zakochać.

 

Bohaterowie show zamieszkają w Domu Zaręczyn w pięknej, słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. W finale każdego odcinka będzie Wieczór Zaręczyn. Jeśli któryś z uczestników odważy się oświadczyć i zostanie przyjęty, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu pod okiem kamer. Na tym jednak nie koniec przygody zakochanych - jeszcze przez jakiś czas pozostaną w Domu Zaręczyn. Jeśli natomiast nie dojdzie do żadnych oświadczyn lub nie zostaną one przyjęte, uczestnicy programu wytypują dwie osoby, które będą musiały opuścić program. W ich miejsce pojawią się nowi single i będą mieć szansę na odnalezienie miłości.

 

polsat.pl, Polsat News

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie