W ramówce Polsatu nowe programy i nowe twarze. To będzie wiosna pod znakiem miłości

Kultura

Nowe programy, nowe twarze, ale wszędzie na pierwszym planie - miłość. Uczucia i emocje zagwarantują "Wyjdź za mnie", "Umów się ze mną. Take me Out" oraz "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Nie zabraknie również dobrze znanych seriali i show, a solidną dawkę emocji otrzymają fani sportu. Najważniejsze informacje z kraju i ze świata przedstawią dziennikarze programu "Wydarzenia".

"Umów się ze mną. Take me out"

 

Już w marcu na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu telewizyjnego "Take Me Out", czyli po prostu "Umów się ze mną". Co się kryje pod nazwą show? Na pewno doskonała zabawa, żarty i pełna spontaniczność uczestników, którzy będą dokonywać randkowych, czasem mocno zaskakujących wyborów. Program odniósł spektakularny sukces już w 30 krajach na świecie! Może pochwalić się  nie tylko milionami widzów, ale i uznaniem krytyków, którzy okrzyknęli go jednym z najlepszych show randkowych w historii telewizji. Poprowadzi go młody, zdolny i błyskotliwy artysta kabaretowy – Piotr "Guma" Gumulec, znany widzom Polsatu z "Kabaretu na żywo".

 

Co trzeba zrobić, by udać się na randkę idealną? W każdym odcinku trzydzieści kandydatek poznaje czterech singli. W każdym z etapów dziewczyny decydują, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą uda się na randkę.

 

Premiera: środa, 7 marca o godz. 20:00

 

"The Story Of My Life. Historia naszego życia"

 

Kto z nas nie marzył o podróży w czasie? W nowym talk-show Polsatu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" jest to możliwe! Goście programu, znane pary będą miały niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Montgomery, która przeprowadzi z nimi rozmowy o uczuciach i wspólnej życiowej drodze.

 

Do programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" Katarzyna Montgomery zaprosiła pary, które mają na tyle odwagi, by nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentovie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. W każdym odcinku, najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, postarzając ich o kilkadziesiąt lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

 

Premiera: piątek, 2 marca, ok. godz. 22:15 zaraz po "Tańcu z Gwiazdami"

 

"Wyjdź za mnie"

 

To nowy reality show Polsatu, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki. Uczestnicy show przeżyją nie tylko emocjonującą przygodę w skąpanej słońcem Hiszpanii, ale przede wszystkim będą mieli szansę na spotkanie tej najważniejszej osoby w ich życiu.

 

Dwanaście osób wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno – marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni zamieszka w luksusowej i pięknej rezydencji w słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. Ten program udowodni, że zawsze warto walczyć o miłość.

 

Premiera: czwartek, 22 marca o godz. 22:15

 

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (8. edycja)

 

Najbardziej wyczekiwany i uwielbiany przez widzów show, tej wiosny powraca na antenę Telewizji Polsat. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątkowe wieczory znów zagości w domach milionów telewidzów. Co czeka nas w 8 edycji? Przede wszystkim powitamy nową twarz za jurorskim stołem! Ola Jordan – jedna z najpopularniejszych tancerek brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Występowała tam przez 10 lat, zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. W Anglii jest ulubienicą mediów i fanów, mamy nadzieję, że polscy widzowie pokochają ją tak samo.

 

Na parkiecie również zobaczymy mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Po raz pierwszy w historii programu zmierzą się ze sobą aż dwie życiowe pary:  dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem, oraz jej partner Jarosław Kret, który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antek Smykiewicz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę – znaną jako LittleMooonster96 w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi  Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu "Nasz nowy dom" zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa Popka zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni Świata Fitness – Katarzynie Dziurskiej na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk  pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź  zatańczy z Waleriją Żurawlewą.

 

Zmagania gwiazd na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, nowa w tym gronie Ola Jordan, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Show poprowadzą wspólnie, jak zawsze Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

 

Premiera: piątek, 2 marca, godz. 20.00

 

"Top Chef" (7. edycja)

 

Wiosną na antenę Polsatu powraca najbardziej prestiżowy program kulinarny w historii polskiej telewizji – "Top Chef". Biorą w nim udział wybitni kucharze, którzy swoimi umiejętnościami i talentem mogą zrewolucjonizować polską gastronomię. Uczestników ocenia kompetentne i wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa. Najbliższą edycję "Top Chef" poprowadzi Grzegorz Łapanowski – kucharz i dziennikarz kulinarny. "Top Chef" to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Wśród polskich kucharzy osiągnął gigantyczną popularność. W castingach do zbliżającej się siódmej edycji wzięło udział niemal pół tysiąca chętnych. Od uczestników wymaga się: perfekcji, podejmowania ryzyka, kreatywności i przede wszystkim miłości do gotowania. Nagrodą główną jest prestiżowy tytuł "Top Chef" i 100 tysięcy złotych.

 

Premiera: środa, 7 marca, godz. 21:30

 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (9. edycja)

 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najbardziej elektryzujących telewizyjnych show w Polsce. Dowodem na uwielbienie tego właśnie programu przez telewidzów  jest tegoroczna  Telekamera "Tele Tygodnia" przyznana przez nich w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Rozpoczyna się właśnie piąty rok i 9. edycja programu, w którym artyści podejmują się trudnego wyzwania, jakim są wcielenia w ikony światowej i polskiej muzyki. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą w tym sezonie: aktorzy Iza Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk, Joanna Lazer czyli Ruda z zespołu Red Lips, Filip Lato, wokalista, znany z chóru Sound&Grace, artyści z Teatru Muzycznego Roma: Janek Traczyk, Natalia Krakowiak oraz aktor Teatru Dramatycznego Krzysztof Szczepaniak.

 

W roli jurora pojawi się nowa osoba, której twarz brzmi bardzo znajomo! To aktor Kacper Kuszewski, który oczarował wszystkich i zwyciężył ósmą edycję show! Obok Kacpra w jury niezmiennie zasiądą: królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu show – Katarzyna Skrzynecka, aktor – Paweł Królikowski oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa – Małgorzata Walewska.

 

Premiera: sobota, 3 marca o godz. 22:00

 

"Nasz nowy dom" (10. edycja)

 

To już 10 sezon jednego z najważniejszych programów misyjnych w polskiej telewizji. "Nasz nowy dom" to fenomen, który ciesząc się ogromną popularnością i sympatią widzów niesie pomoc potrzebującym. Wiosną ekipa "Naszego nowego domu" wybierze się naprawdę daleko. Będziemy u rodzin na Podlasiu w Pokośnie i Antoninie, na Pomorzu w Starym Polu, a także w Węgorzewie na Mazurach.  W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, z rodzinami spotkają się nasze gwiazdy m.in. Maciej Dowbor, Agnieszka Kaczorowska czy Karolina Szostak. Program poprowadzi niezmiennie Katarzyna Dowbor, a oprócz Martyny Kupczyk architektonicznym wyzwaniom remontowanych domów i mieszkań spróbuje sprostać Maciej Pertkiewicz. Kierownikami robót będą znani już z poprzednich serii programu Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

 

Premiera: czwartek, 1 marca o godz. 20:00

 

"Przyjaciółki" (11. sezon)

 

Perypetie czterech przyjaciółek Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer) elektryzują widzów od ponad pięciu lat ! Co czeka bohaterki w nowym sezonie? Czy Zuza zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? Już pierwszy odcinek 11. sezonu przebojowych "Przyjaciółek" dostarczy widzom wielkich emocji. Pojawi się bowiem mocna kobieca postać – Wika (Roma Gąsiorowska), która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek.  

 

Roma Gąsiorowska pojawi się w serialu w towarzystwie dwóch nowych aktorów: Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana Wieczorkowskiego. W jedenastej serii "Przyjaciółek" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura, Maria Winiarska. Dwanaście nowych odcinków "Przyjaciółek" już od 1 marca na antenie Telewizji Polsat.

 

Premiera: czwartek, 1 marca o godz. 21:10

 

"W rytmie serca" (2. sezon)

 

Już 4 marca rusza drugi sezon naszego serialu "W rytmie serca" - produkcji, która okazała się być absolutnym hitem i sukcesem telewizji Polsat. Rzadko zdarza się, żeby pierwszy sezon serialu wzbudził  tyle ciepłych emocji, zarówno ze strony widzów, jak i krytyków. To zasługa świetnego scenariusza, ekipy i oczywiście wspaniałych aktorów. Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły.

 

Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Na ekranie ponownie zobaczymy Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak i Edytę Olszówkę. Do obsady dołączy Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Zobaczymy również niezwykle popularną aktorkę młodego pokolenia Julię Wieniawę.  

 

Premierowe dwa odcinki 2. sezonu "W rytmie serca" pojawią się w niedzielę, 4 marca od godz. 20:00

 

Kolejne sezony popularnych seriali

 

Wiosną w Polsacie, jak zawsze obejrzymy kolejny sezon naszego codziennego serialu "Pierwsza Miłość", nadawanego od 2004 roku. Emisja od 1 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00. Nie zabraknie także kontynuacji naszych seriali paradokumentalnych: "Trudne sprawy" – (g. 13:00), "Dlaczego ja" – (g. 14:45), "Na ratunek 112" – (g. 16:30) i "Gliniarze" –(g. 17:00).

 

Najnowsze edycje tych seriali startują w poniedziałek, 26 lutego.

 

Pojawi się także nowy program "Superpies" dla wszystkich miłośników tych czworonogów. Prowadząca program, behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk pokaże jak wychować psa "z głową".

 

Filmowa wiosna w Telewizji Polsat to Megahity, które u nas będą miały swoją polską premierę na antenie otwartej telewizji. Największe przeboje minionego sezonu kinowego, z plejadą gwiazd w obsadzie i uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami: "Joy", "Most szpiegów", "Jack Reacher: Jednym strzałem", "Star Trek: W nieznane", "Zwierzogród", "Madagaskar 3" oraz "Księga dżungli" (2016) już wkrótce w Polsacie.

 

"Kabaret na żywo"

 

To już czwarty sezon "Kabaretu na żywo". Tej wiosny będzie z nami elita polskiego kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele, Smile i Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów, Kabarety Zachodni, Nowaki i Jurki oraz damy kabaretowej sceny Katarzyna Pakosińska i Ewa Błachnio.  Specjalnie dla naszych widzów swoje satyryczne oblicze odkryje Sławomir, Kabaret Paranienormalni pojawi się w nowym składzie, a Kabaret na Koniec Świata  - w nowej, zaskakującej roli. „Kabaret na żywo” to gwarancja niezapomnianych dwóch godzin śmiechu do łez! Celne riposty i błyskotliwe puenty to dla naszych artystów chleb powszedni, dlatego nowy sezon będzie obfitował w doskonałe premierowe skecze. Nie zabraknie ulubionej formy naszych widzów czyli wspólnych występów gospodarzy i zaproszonych gości, pojawi się również kilka nowości – niespodzianek.

 

"Kabaret na żywo" w każdą niedzielę, już od 4 marca zawsze o godzinie 21:00

 

"Wydarzenia"

 

To flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger,  jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku "Wydarzenia" są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2.

 

Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski. Codziennie o godzinie 22:00 na antenie Polsat News jest emitowane  wydanie wieczorne "Wydarzeń", które jest kompleksowym podsumowaniem dnia. Jego gospodarzami są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Przemysław Białkowski. Z dumą informujemy, że w tym roku, w czerwcu nasz kanał informacyjny Polsat News obchodzi swoje 10 urodziny.

 

"Interwencja"

 

Magazyn reporterów Telewizji Polsat "Interwencja" już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów "Interwencja" prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest "Interwencja. Taka jest Polska", w której przedstawiane są najciekawsze reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat.

 

Interwencja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15

 

"Państwo w Państwie"

 

Wiosną kontynuowana będzie emisja jednego z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów.

 

"Państwo w Państwie" już siódmy rok walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję "Państwo w Państwie" historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a ok. 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące. Program prowadzi Przemysław Talkowski, dziennikarz Polsat News. "Państwo w Państwie" emitowane jest w niedzielę o godzinie 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2.

 

Sportowe wydarzenia wiosny w Telewizji Polsat

 

Sporo emocji wzbudzą wydarzenia sportowe, które wiosną znajdą się w ramówce Telewizji Polsat i kanałów sportowych grupy.

 

Gale KSW i UFC

 

Fani mieszanych sztuk walki będą mogli zobaczyć dwie gale KSW. Pierwszą już 3 marca z Łodzi, gdzie kibiców czeka wieczór z dziewięcioma emocjonującymi walkami. Jego ukoronowaniem będzie starcie dwóch tytanów KSW Mameda Khalidova i Tomasza Narkuna. Kolejna gala, której areną stanie się wrocławska Hala Stulecia odbędzie się 14 kwietnia. Do klatki wejdą m.in. jeden z największych talentów polskiego MMA Damian Janikowski i król nokautów Michał Andryszczak. Galę marcową będzie można zobaczyć w systemie PPV, zaś kwietniową pokażą anteny Polsatu i Polsatu Sport.

 

Finał Pucharu Polski

 

Tradycyjnie 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie czekają nas piłkarskie emocje. W finale Pucharu Polski zobaczymy dwie najlepsze drużyny tej edycji. Już wiemy że będą to drużyny z Ekstraklasy, gdyż w grze o to prestiżowe trofeum pozostały Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Arka Gdynia i Korona Kielce. Spotkania półfinałowe 28 marca i 18 kwietnia w Polsacie Sport. Finał Pucharu Polski na antenach Polsatu i Polsatu Sport.

 

Siatkarska Liga Narodów

 

Siatkarska Liga Narodów i Challenger Cup to nowe rozgrywki, które zastąpiły Ligę Światową i World Grand Prix. Telewizja Polsat i anteny sportowe grupy będą pokazywały ją na wyłączność do 2024 roku. Nasza męska reprezentacja zagra w Lidze Narodów a panie powalczą o powrót do elity w rozgrywkach Challenger Cup. Siatkarskich kibiców czeka na naszych antenach prawdziwy maraton – 16 najlepszych reprezentacji na świecie powalczy w 20 turniejach, które zostaną rozegrane między 25 maja a 24 czerwca br. Finał Six Ligi Narodów odbędzie się we francuskim Lille w dniach 4-8 lipca.  

 

Wydarzenia, polsat.pl, polsatnews.pl

paw/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie