Narada polityków PiS. Ustalano strategię przed wyborami samorządowymi

Polska

Po 10 kwietnia politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by rozpocząć kampanię wyborczą przed planowanymi na jesień wyborami samorządowymi - to jedno z ustaleń, które zapadło podczas poniedziałkowego spotkania kierownictwa PiS i ZP.

- Podczas dzisiejszego spotkania kierownictwa PiS oraz Zjednoczonej Prawicy dyskutowaliśmy o strategii przed wyborami samorządowymi - powiedział polityk ze ścisłego kierownictwa PiS.

 

Jak dodał uzgodniono, że po 10 kwietnia politycy PiS wraz z prezesem Jarosławem Kaczyńskim oraz politykami Zjednoczonej Prawicy ruszą w Polskę, by spotykać się z mieszkańcami.

 

Rozmówca PAP zaznaczył, że podczas poniedziałkowego spotkania nie uzgodniono nazwisk kandydatów na prezydentów miast. - Ta decyzja jeszcze przed nami - zaznaczył polityk.

 

W spotkaniu warszawskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości oprócz najważniejszych polityków PiS uczestniczyli: lider Porozumienia wicepremier Jarosław Gowin, a także przedstawiciele kierownictwa Solidarnej Polski, w tym minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki.

 

PAP, Polsat News

dk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie