Misiewicz twierdzi, że pracuje w Telewizji Republika. Dziennikarka stacji: nigdy nikt go nie widział

Polska

- Dziś próbuję swoich sił w jednoosobowej działalności gospodarczej. Pracuję także w Telewizji Republika - powiedział Bartłomiej Misiewicz w programie "Dobry wieczór Polsko" w Polsat News. Dziennikarka Telewizji Republika Magdalena Bałkowiec zareagowała na tę informację na Twitterze. "Nikt nigdy Pana nie widział" - napisała. Później swój wpis usunęła.

W piątek 9 marca Misiewicz zapytany o to, czym się teraz zajmuje, odpowiedział, że prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i pracuje w Telewizji Republika. - Po 11 latach przerwałem pracę na rzecz ojczyzny - powiedział były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej.

 

Dopytywany o szczegóły pracy w telewizji oraz o działalność gospodarczą wyjawił: - Doradzam kontrahentom z zakresu PR-u, marketingu i komunikacji oraz social mediów.

 

Przyznał, że dopiero "próbuje swoich sił" i "są to małe kroki".

 

"Jesteśmy ciekawi zakresu obowiązków"

 

Wypowiedzi byłego rzecznika MON zacytowała na Twitterze 300polityka.pl, a następnie podała je dalej dziennikarka stacji Magdalena Bałkowiec. Napisała: "Ja i koledzy z TV Republika jesteśmy ciekawi zakresu obowiązków, bo nikt nigdy pana w firmie nie widział". 

 

Wpis został usunięty, jednak internauci zdążyli zrobić kopie tego tweeta. 

 

 

W październiku ubiegłego roku media informowały, że były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz będzie miał program w TV Republika. Wiceprezes stacji Tomasz Sakiewicz podkreślał wówczas, że chce wykorzystać "ogromną wiedzę" Misiewicza.

 

Pierwsze informacje o programie Misiewicza pojawiły się już w kwietniu. "W opinii Zarządu Pan Bartłomiej Misiewicz, jako osoba znana i rozpoznawalna, posiada duży potencjał medialny, gruntowną wiedzę na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem i obronnością" - podała TV Republika informując o planach zatrudnienia byłego rzecznika.

 

Wszystkie odcinki programu "Dobry wieczór Polsko" można zobaczyć tutaj.

 

polsatnews.pl, Polsat News

mr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie