Nie żyje małżeństwo z Wielkopolski. Kobieta i mężczyzna mieli rany postrzałowe

Polska

Rodzinna tragedia w gminie Dąbie w Wielkopolsce. Syn znalazł w domu ciało 48-letniej matki, a niedaleko budynku odkryto zwłoki jej 58-letniego męża. Oboje mieli rany postrzałowe. Policja podejrzewa rozszerzone samobójstwo.

Syn znalazł nieprzytomną matkę w domu we wtorek wieczorem. Wezwał pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Kobiety nie udało się uratować, zmarła następnego dnia.

 

W środę w pobliżu budynku, w którym mieszkała 48-letnia Małgorzata C., odkryto zwłoki jej męża, Sławomira C.

 

- Na ciele miał ranę postrzałową, znaleziono przy nim broń i amunicję - powiedział Polsat News prok. Jacek Górski z Prokuratury Okręgowej w Koninie.

 

Policjanci zabezpieczyli ślady w miejscach, w których znaleziono postrzelone osoby. - Wszystkie zebrane informacje zostały przekazane do prokuratury - powiedziała st. sierż. Weronika Czyżewska z policji w Kole.

 

Możliwe rozszerzone samobójstwo

 

Prokuratura na razie nie ujawnia więcej szczegółów tej tragedii. Sąsiedzi też mówią niewiele. Podobno między małżonkami dochodziło czasem do kłótni.

 

Jedna z bardziej prawdopodobnych wersji, którą biorą pod uwagę śledczy, zakłada, że mąż najpierw postrzelił żonę, a później popełnił samobójstwo.

 

Sekcja zwłok kobiety i jej męża odbędzie się w piątek. Ma dać odpowiedź, czy do śmierci małżonków przyczyniły się osoby trzecie.

 

Polsat News, polsatnews.pl 

paw/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie