Dzień Dziarytatywny. Zrób tatuaż i pomóż schronisku w Korabiewicach

Polska
Dzień Dziarytatywny. Zrób tatuaż i pomóż schronisku w Korabiewicach
Facebook.com

Fundacja VIVA, która przejęła schronisko w Korabiewicach w 2012 roku, zbiera pieniądze na jego utrzymanie. Koszty są bardzo wysokie – około 100 tys. zł miesięcznie. 10 marca w warszawskim klubie ISKRA odbędzie się charytatywna impreza, podczas której tatuażyści będą wykonywać swoje projekty (flashe), a cały dochód zostanie przeznaczony dla Schroniska w Korabiewicach VIVA.

"Jest Schronisko w Korabiewicach VIVA, popularnie zwane Korabki. Jest fundacja (Viva), która od 2012 ratuje i zapewnia bezdomnym zwierzakom własny ciepły kąt. Niestety nie zawsze jest to ciepły, suchy kąt. Późną zimą, wczesną wiosną jest chlupa - wszystko pływa. Fundacja zapewnia podstawową pomoc, co robi ogromną różnicę porównując do wcześniejszych zaniedbań. Potrzebuje na to już 100 tys. miesięcznie. I ważne - placówka utrzymuje się wyłącznie z datków!" – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Na sobotnie wydarzenie artyści-tatuażyści przygotują swoje flashe tj. niewielkie rysunki, spośród których będzie można wybierać na miejscu. Projekty zostaną opublikowane wcześniej, ale nie będzie zapisów ani rezerwacji. Obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy".

 

Każdy flash wykonywany będzie tylko raz.

 

Oprócz tatuaży, podczas wydarzenia będzie można wysłuchać opowieści o schronisku w Korabiewicach i wziąć udział w prelekcji o psiej behawiorystyce. Oprócz tego zorganizowany będzie kiermasz. 

 

polsatnews.pl

luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie