Spotkanie z politykiem w zamian za "lajki". Kampania wyborcza we Włoszech

Świat
Spotkanie z politykiem w zamian za "lajki". Kampania wyborcza we Włoszech
PAP/EPA/CLAUDIO ONORATI

Zwolennicy przywódcy włoskiej Ligi Północnej Matteo Salviniego mogą wygrać telefoniczną rozmowę i spotkanie z nim w zamian za kliknięcie w internecie. Konkurs rozpisano na stronie polityka, prowadzącego kampanię przed wyborami parlamentarnymi 4 marca.

"Wygraj Salviniego" - pod takim hasłem sztab lidera Ligi zachęca do udziału w konkursie. O warunkach oraz nagrodach poinformowano na stronie internetowej promującej jego kandydaturę na premiera Włoch. Jest on kandydatem swego ugrupowania, ale nie centroprawicowej koalicji pod wodzą Silvio Berlusconiego, do której ono należy.

 

Koalicja tych sił, prowadząca w sondażach, nie ogłosiła jeszcze, kto będzie ubiegał się o stanowisko szefa rządu po ewentualnej wygranej w wyborach.

 

 

Warunki konkursu są następujące: trzeba jak najszybciej "polubić" wpis Matteo Salviniego na jego oficjalnym profilu na portalu społecznościowym. Im szybciej to się zrobi, tym więcej punktów można zdobyć. Każdego dnia będzie wyłaniany zwycięzca z najwyższą punktacją, do którego w nagrodę zadzwoni przywódca Ligi.

 

Zwycięzca tygodnia będzie mógł osobiście spotkać się z politykiem. Jeśli wyrazi na to zgodę, to prywatne spotkanie zostanie zarejestrowane, a nagranie z niego trafi na największe portale społecznościowe i filmowe Matteo Salviniego.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie